A A A
  • image
  • image
  • image

Останні новини

Починаючи з 1 лютого діяльність BOCM PAULS GmbH, Штайнфурт буде інтегрована в існуюче підприємство ForFarmers Langförden GmbH. Спеціальна палітра...
Інші новини

Про Корпорацію «Єврокорм сучасна годівля»

Корпорація «Єврокорм сучасна годівля» що представляє групу ForFarmers в Україні – амбіційна компанія, основна діяльність якої сконцентрована на продажі кормів для великої рогатої худоби, свиней та птиці, а також продажі преміксів, інших кормових добавок та інших товарів, що забезпечують високу рентабельність тваринництва.

 

Окрім кормів, Корпорація «Єврокорм сучасна годівля» пропонує своїм клієнтам додатковий пакет послуг, що сягає від порад щодо всіх питань годівлі та утримування тварин до підтримки розвитку підприємства. Це дає змогу твариннику досягти безсумнівно кращого результату.

 

Корпорація «Єврокорм сучасна годівля» представляє в Україні групу ForFarmers. Гасло ForFarmers «the total feed business» («абсолютний кормовий бізнес») точно вказує на те, що гарантує компанія: поставка кормів тваринам в будь-якій формі, що відповідає бажанням і потребам клієнтів.

 

Читати більше