A A A
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

21-07-2018 | ForFarmers інтегрує BOCM PAULS GmbH в ForFarmers Langförden GmbH

Починаючи з 1 лютого діяльність  BOCM PAULS GmbH, Штайнфурт буде інтегрована в існуюче підприємство ForFarmers Langförden GmbH. Спеціальна палітра продуктів престартерів та концентратів BOCM PAULS й надалі буде пропонуватися під введеною маркою.

Register to read more...

21-07-2018 | ForFarmers B.V. змінює політику дивідендів

На засідання наглядової ради ForFarmers B.V. 13 грудня 2013 року були вирішено, прийняти пропозицію керівництва компанії, підвищити в рамках політики дивідендів долю виплати дивідендів з 30% до 40-50% результату за вирахуванням податків та корегувати їх щодо позачергових результатів (таких як балансові прибутки та прийняття до уваги податків). Ця різниця між мінімальним та максимальним відсотком є важливою для стабільних дивідендів.

Register to read more...

21-07-2018 | Hendrix UTD та ForFarmers продовжують свою діяльність під спільним ім’я ForFarmers

З 1 березня 2013 року ForFarmers та Hendrix UTD ведуть свою діяльність на західнонімецькому ринку під спільним ім’ям ForFarmers  та використовують новий, спільний бренд. Hendrix UTD GmbH в Гохі вже з квітня належить до ForFarmers Group. Процес інтеграції є майже завершеним з об’єднанням ForFarmers Bela GmbH та Hendrix UTD GmbH до ForFarmers Bela GmbH. Старт новій організації буде даний на AGRAR Unternehmertagen 2013 (Днях аграрної промисловості) в Мюнстері. ForFarmers буде презентуватися там в залі «Центральний», стенд номер 243.


На AGRAR Unternehmertagen 2013 (Днях аграрної промисловості) в Мюнстері, ForFarmers Group презентуватиме себе в нових «кольорах», в новому корпоративному стилі. Комбінація кольорів обох підприємств – зеленого та блакитного – наголошує на тому, що все краще обох організацій було об’єднано. Бренд ForFarmers також означає чудову якість по конкурентним цінам та особливу близькість до клієнтів.

Register to read more...

21-07-2018 | Поглинання BOCM PAULS компанією ForFarmers дозволено

Європейське антимонопольне відомство, що спостерігає за дотриманням законодавства в картелях в Джерсі ухвалило поглинання британського кормового концерну BOCM PAULS компанією ForFarmers, що було подано 29 березня. Виробнича рада висловила позитивне рішення ще раніше. Передача частин відбудеться 11 липня цього року. В цей час BOCM PAULS стане частиною ForFarmers Group.


Завдяки купівлі діяльності BOCM PAULS компанія ForFarmers стане найбільшим кормовим концерном Європи з:
-    Виробництвом 8.8 млн. тон кормів; серед них 6.5 млн. тон комбікорм та 2.3 млн. одиничних та побічних продуктів;
-    2500 співробітників;
-    обертом в 6.6 млрд. євро.

Register to read more...

21-07-2018 | Найкращий догляд за пасовищем

Найкращий догляд за пасовищемНайкращий догляд за пасовищем є передумовою для вигону худоби на пасовище та збору кормів – буксирування, обробка та валькування є найважливішими заходами догляду. Додатковий підсів правильними сумішами сортів приносять довготривалі гарні врожаї.


Міцна, густа дернина є передумовою для високої якості основного корму. Для того щоб утримувати дерен довгий час в гарному стані та таким чином досягати довготривалого успіху, обов’язковими є щорічні заходи догляду за пасовищем. Ця стаття представляє найважливіші дії по догляду за пасовищем. При лисинах найлегшим методом буде додатковий підсів, для того щоб закрити дірки в покритті. Таким чином попереджається переселення небажаних злаків та бур’янів. Підсіви можна здійснювати в різний час року впродовж вегетаційного періоду. Передумовою найкращого результату є комбінація з достатньою вологості та теплотою.

Register to read more...

21-07-2018 | Цінні поради для успіху у відгодівлі курчат-бройлерів

Цінні поради для успіху у відгодівлі курчат-бройлерівТаким чином вдається найкращий старт вже з першого дня - Poultrycare®-Scan дає можливість швидко оцінити ситуацію ризику – антибіотики найважливіша складова збереження в здоровому стані поголів’я птиці – ForFarmers – день клієнтів з симпозіумом щодо птиці в Рапсхагені.


Яким чином утримувачі птиці можуть ще краще вести своє поголів’я, для того щоб зменшити застосування медикаментів? Так звучало робоче питання на симпозіумі щодо птиці, який організував ForFarmers в березні для своїх клієнтів в Брандебурзі та Мекленбург – Форпомені. Одною з причин для цієї теми, було те що в ЗМІ зараз часто та критично дискутують щодо застосування медикаментів в тваринництві. Перед семінаром клієнти відвідали виробництво ForFarmers BM-Werk в Равсхагені. По завершенню Ян те Паске, завідувач продажів сектору птиці, представив группу ForFarmers.

Register to read more...

21-07-2018 | Комфорт виправдовує себе

Комфорт виправдовує себеПри будівлі свинарнику для  відгодівлі для 1800 тварин, сім’я Кляйнхеселинг звернула велику увагу на ефективність використання праці та енергії. Система подачі проточного повітря під лежак та опалювані лежаки підвищують гарне самопочуття свиней.


Відгодівля свиней повинна бути прибутковою. Так, Аннегрет та Клаус Кляйнхеселинг в Бохольт-Шпорці не йдуть на компроміси при плануванні їх нового приміщення для відгодівлі. На першому місці в їх списку стоїть вимога до високої ефективності використання енергії. Поряд з енергозберігаючою технікою, вони надають значення гарному клімату в свинарнику, для того щоб свині могли в повній мірі реалізувати свій потенціал росту.

Register to read more...

21-07-2018 | Злаки є важливим компонентом кормів для свиней

Злаки є важливим компонентом кормів для свинейСуміші кормів для свиней власного виробництва є цікавою альтернативою – на що повинні неодмінно звертати увагу свинарі перед початком використання сумішей власного виробництва?


Рішення, самостійно змішувати потрібний для господарства корм, потрібно гарно обдумати. Поряд з ґрунтовним аналізом необхідних інвестицій це рішення потребує глибоких знань всіх правових норм та норм з точки зору фізіології харчування, також знань як і відносно компонентів кормів, що застосовуються, так і бажаних складових речовин в кінцевій суміші. 

Register to read more...

21-07-2018 | Найкращий корівник

В лютневому випуску журналу Futterpost ми вже висвітлювали важливі аспекти, з яких сьогодні складається оптимальний корівник. В наступному тексті будуть висловлені ще деякі корисні поради та думки щодо цього питання. Цього разу мова йтиметься перед усім про світло, повітря та клімат в корівнику, як інші важливі фактори для здоров’я, показників та довголіття корів.


Молочні корови потребують достатньо світла, щоб почуватися добре. Монтаж найбільш прийнятних освітлювальних засобів залежить від будівлі. На умови освітлення в корівнику впливає падіння світла. При цьому важливим є, на приклад, розміщення прозорих панелей на даху. На практиці забагато прозорих панелей на даху є несприятливими для збереження тепла в корівнику. Перед усім над лежаками та рухомими поверхнями завдяки високій зовнішній температурі підвищиться тепло в корівнику. Результат: Маючи світлий корівник, доведеться змиритися з значним нагрівання через прозорі панелі в даху. Хто хоче цього уникнути, повинен запланувати кількість та розміщення прозорих панелей на даху відповідно до будівлі корівника та знайти своє індивідуальне рішення для власного господарства.   

Register to read more...

21-07-2018 | Виявити кокцидіоз та дієво його побороти

Виявити кокцидіоз та дієво його поборотиЕкономічного успіху у відгодівлі птиці можна досягти лише послідовною боротьбою з кокцидіозом -  ґрунтовна дезінфекція та дуже високий рівень гігієни є найважливішими передумовами для зменшення сили інфекції в кожному новому приході.

 

Кокцидіоз є загально зустрічна хвороба птиці м’ясної породи. При важкій інфекції тварини мають симптоми хвороби, а також може відбутися втрата питомої ваги. В цій статі ми описуємо, що Ви можете зробити, якщо кокцидіоз стався на Вашому господарстві. Одним з шляхів є проведення сканування Poultrycare® в співпраці з Вашим консультантом ForFarmers.

Register to read more...