• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Поглинання BOCM PAULS компанією ForFarmers дозволено

Європейське антимонопольне відомство, що спостерігає за дотриманням законодавства в картелях в Джерсі ухвалило поглинання британського кормового концерну BOCM PAULS компанією ForFarmers, що було подано 29 березня. Виробнича рада висловила позитивне рішення ще раніше. Передача частин відбудеться 11 липня цього року. В цей час BOCM PAULS стане частиною ForFarmers Group.


Завдяки купівлі діяльності BOCM PAULS компанія ForFarmers стане найбільшим кормовим концерном Європи з:
-    Виробництвом 8.8 млн. тон кормів; серед них 6.5 млн. тон комбікорм та 2.3 млн. одиничних та побічних продуктів;
-    2500 співробітників;
-    обертом в 6.6 млрд. євро.

Ян Гарднер, член наглядової ради BOCM PAULS, після поглинання буде відповідальним за керування оперативними справами BOCM PAULS. Також після злиття Гарднер підсилить групу директорів ForFarmers. Також Білі Майн та Джейм Пауел з їх знаннями та здібностями будуть призначені членами керівництва підприємства.


 BOCM PAULS, як і в минулі роки, буде діяти на ринку в звичній успішній манері. З концептом «Total Feed Business» концерн пропонує підприємствам тваринництва корми в будь-яких можливих формах. Для кожного клієнта існує правильне рішення, при якому, на першому плані стоїть максимальний прибуток для нього.


Через використання  масштабного ефекту, ForFarmers Group прагне до найбільшого прибутку для сільськогосподарських підприємств. Основою цього є комбінація з максимальної ефективності та найкращого використання знань.


ForFarmers хоче бути кращим на найбільшим підприємством орієнтованим на клієнтів, що займається кормами для сільськогосподарських тварин в Європі. Цей крок співвідноситься з філософією підприємства – ставати краще через зростання.