• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Hendrix UTD та ForFarmers продовжують свою діяльність під спільним ім’я ForFarmers

З 1 березня 2013 року ForFarmers та Hendrix UTD ведуть свою діяльність на західнонімецькому ринку під спільним ім’ям ForFarmers  та використовують новий, спільний бренд. Hendrix UTD GmbH в Гохі вже з квітня належить до ForFarmers Group. Процес інтеграції є майже завершеним з об’єднанням ForFarmers Bela GmbH та Hendrix UTD GmbH до ForFarmers Bela GmbH. Старт новій організації буде даний на AGRAR Unternehmertagen 2013 (Днях аграрної промисловості) в Мюнстері. ForFarmers буде презентуватися там в залі «Центральний», стенд номер 243.


На AGRAR Unternehmertagen 2013 (Днях аграрної промисловості) в Мюнстері, ForFarmers Group презентуватиме себе в нових «кольорах», в новому корпоративному стилі. Комбінація кольорів обох підприємств – зеленого та блакитного – наголошує на тому, що все краще обох організацій було об’єднано. Бренд ForFarmers також означає чудову якість по конкурентним цінам та особливу близькість до клієнтів.

ForFarmers Group презентує себе як сучасна та амбіційна компанія з виробничими площадками в Бельгії, Німеччині, Великобританії та Нідерландах. Виробництво та збут звичайних та екологічних кормів для сільськогосподарських тварин секторів птиці, великої рогатої худоби та свиней є основною діяльність підприємства. Поруч з кормами, клієнтам пропонується додатковий пакет послуг, що сягає від порад щодо всіх питань годування та утримування тварин до підтримки розвитку підприємства.


ForFarmers є частиною міжнародно орієнтованої ForFarmers Group. З об’ємом комбікорму в 6.5 млн. тон та річним об’ємом 8.8 млн. тон кормів загалом, ForFarmers є лідером ринку на європейському ринку комбікормів. ForFarmers забезпечує роботою близько 2.200 працівників. Річний оберт в 2012 році склад близько 6.6 млрд. євро.


Амбіції ForFarmers Group


Амбіція, прибутки та сталість


Підприємство: Нашою амбіцією є  підтримка наших клієнтів при досягненні оптимальних результатів діяльності підприємства. Наша ціль – реалізація розвитку довготривалим чином, який сприятиме посиленню та подальшому розширенню наших позицій на європейському ринку. Ми сприймаємо курс розвитку як фундамент для більшої ефективності, а з тим також і для оптимального співвідношення «ціна-якість» для наших клієнтів.


Клієнти: Всі амбіції спрямовані на те, що бути надійним на успішним партнером для наших клієнтів. Разом з нашими клієнтами ми працюємо над оптимальними результатами тваринництва  та над оптимальними фінансовими результатами діяльності підприємства. Це відносини, що приведуть наших клієнтів до найбільших можливих високих прибутків.


Сталість: Сталість має на нашому підприємстві високе значення, починаючи з купівлі сировини, в самому процесі виробництва, а також в логістиці. Крім того, ми пропонуємо нашим клієнтам максимальну підтримку при довготривалому виробництві.