• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Премікси

З 2003 року фахівці Корпорації «Єврокорм сучасна годівля» плідно працюють над створенням найкращих та найдешевших в Україні кормів з широкою географією виробництва — Дніпропетровська, Черкаська, Житомирська, Чернігівська, Запорізька області. В асортименті виробленої продукції корпорації присутні не тільки повнораціонні комбіновані комбікорми, а й високоякісні збалансовані премікси.

Премікси — це ефективний високотехнологічний продукт для забезпечення збалансованості вітамінно-мінеральної частини раціону. Біологічно активні речовини в преміксах включають мікроелементи, амінокислоти, мінеральні речовини, антиоксиданти, вітаміни в оптимальних кількостях і співвідношеннях.

Комбікорм для курей
Комбікорм для свиней


Економічна ефективність застосування преміксів
Ефективність використання повнораціонних комбікормів найвища лише тих, що збалансовані за вітамінами, мікроелементами, амінокислотами, тощо. У структурі загальної вартості раціону частка вартості преміксу становить 5-7%. Застосування преміксів у виготовленні комбікормів підвищує продуктивність тваринництва в середньому на 10-25%. Завдяки їх безперечним перевагам скорочується падіж і захворюваність поголів’я на 20-40% і витрата кормів на одиницю продукції на 8-15%.Результати застосування преміксів:
- підвищення інтенсивності росту на 15-25% у свинарстві;
- зменшення витрат корму на одиницю виробленої продукції;
- скорочення термінів відгодівлі до 150 днів;
- підвищення рентабельності свинарства;
- зниження собівартості продукції птахівництва до 20% і більше.

Використання преміксів для свиней
Використання преміксів дає можливість більш чіткого забезпечення тварин біологічно активними речовинами. Завдяки наявності широкого спектру активних речовин премікси дозволяють збалансувати і покращити раціон свиней.


Переваги преміксів для свиней:
- проведення профілактики захворювань, пов’язаних з дефіцитом вітамінів та мінералів, попередження розвитку анемії і м'язової дистрофії;
- стимуляція імунної системи, що підвищує ступінь збереженості молодняку;
- забезпечення якісного функціонування репродуктивної системи;
- забезпечення високого рівня засвоєння і перетравлення, налагодження процесів обміну речовин;
- покращення метаболічних процесів;
- покращення смакових та поживних якостей м’яса;

Механізм дії преміксів обумовлений наявністю в них усіх тих речовин, які свині не можуть отримати з природним кормом. Оскільки, для відмінного здоров’я тварин необхідний певний рівень вітамінів, мікроелементів та інших харчових компонентів, для отримання оптимального економічного результату. Використання преміксів – важливий елемент ефективного тваринництва.