• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Асортимент

Свинарство є досить розвиненою і прибутковою галуззю сільського господарства в світі. Щороку стабільно зростає поголів’я свиней. Важливим аспектом у формуванні дохідної частини виробленої продукції є її собівартість та ціна, співвідношення яких впливають на рівень прибутку. У структурі собівартості продукції свинарства витрати на відгодівлю поголів’я складають до 80%. Тому зниження рівня витрат на корми є найвагомішим завданням для виробників. Розповсюдженою помилкою багатьох підприємців є зниження собівартості за рахунок ціни комбікормів, а тобто їх якості.

 

 

Прибутки

  • Сила Pigcare
  • Фактори впливу при відгодівлі свиней
 
 

 

Премікси

 

Комбікорми для свиней

Корпорації «Єврокорм сучасна годівля» відрізняються стабільною якістю та найнижчими в Україні цінами. Процес мікронізації, експандування та гранулювання позитивно впливає на поживні властивості кормів, покращує засвоюваність і водночас збільшує інтенсивність росту свиней на 10-25%. Це дозволяє зменшити витрати на одиницю отриманої продукції, примножуючи Ваш фінансовий результат.

 

Від витоків до сьогодення

З 2003 року Корпорація «Єврокорм сучасна годівля» займається ретельним вивченням і науковою розробкою комбінованих кормів для свиней, що дало можливість завоювати відповідний сегмент на ринку комбікормів України. Згідно з стратегічним напрямком роботи, фахівцями корпорації був розроблений екологічно безпечний збалансований повнораціонний гранульований комбікорм для свиней. Сьогодні він досяг найбільшої популярності серед аграріїв і, на відміну від розсипного, наділений низкою беззаперечних переваг.

 

Переваги гранульованого комбікорму для свиней:

- кожна гранула комбікорму містить важливі компоненти, вітаміни, ферменти, макро- та мікроелементи, комплекс білків, жирів та вуглеводів, необхідних для повноцінного розвитку організму, виходячи з його потреб та можливостей засвоєння системою травлення тварин;

- завдяки поєднанню різних видів кормових сумішей, преміксів та харчових добавок, тварини наділяються високим рівнем імунного захисту та енергії, необхідної під час інтенсивного зростання;

- гранульовані комбікорми сприяють розвитку травних залоз, а також за рахунок уповільненої перистальтики максимально засвоюються організмом;

- найбільш оптимальний розмір гранул сприяє зручному привчанню свиней до корму з перших днів їх життя;

- зручність у використанні, роздачі, транспортуванні та зберіганні забезпечується високим ступенем стійкості до бактерій;

- відповідність вимогам сучасної генетики, законодавству та ДСТУ.

 

Комбікорм у гранульованій формі найбільш прийнятний для свиней. Завдяки зміні фізико-хімічних властивостей рослинних волокон, які відбуваються у процесі грануляції, утворюються низькомолекулярні вуглеводи. А також під час грануляції з жирових клітин компонентів вивільняються жири, стаючи більш в'язкими і рівномірно розподіленими на поверхні гранул. Перетравність протеїну в таких кормах зростає на 1,6%, жиру— на 4,6-9,7, клітковини— на 3,8%.

 

Все вище назване доводить: купити комбікорм — означає гарантоване зниження собівартості та збільшення дохідної частини виробленої продукції.

 

Тваринництво в Україні стало не просто однією з найважливіших галузей сільського господарства, а традиційним видом життєдіяльності сучасних фермерів. З метою максимізації кінцевого результату, генетиками були виведені породи тварин, що за своїми можливостями здатні до найвищого рівня продуктивності, тому найпріорітентнішим завданням аграріїв є забезпечення тварин якісною та повноцінною годівлею.