• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Фактори впливу при відгодівлі свиней

З вересня 2010 року ForFarmers ввела новий асортимент кормів для свиней на відгодівлі, який для українських споживачів представляє Корпорація «Єврокорм сучасна годівля». Нові види кормів дають можливість фермеру, брати до уваги різноманітні генетичні та господарські умови та орієнтуватися на оптимальний комбікормом.

 

Чому Корпорація «Єврокорм сучасна годівля» та ForFarmers розвинули нову програму

Рівень виробництва сьогоднішніх свиноферм в останні роки безперервно зростав. Високий приріст покращує конверсію корму, але веде в залежності від годівлі та генетики свиней та від відгодівлі в середньому до високих показників сала. На прибутковість при відгодівлі свиней таким чином більше впливає узгодженість між загальним ростом та частиною м’яса.

 

Концепти годівлі для відгодівлі свиней.
В рамках двохфазової годівлі можливими є 2 варіанти:

 

  1. Корм для відгодівлі першого етапу з ваги приблизно 45 кг змінює корм середнього етапу до кінця відгодівлі.
  2. Корм для відгодівлі першого етапу використовується до ваги 60 кг та зміна корму кінцевого етапу до кінця відгодівлі.

 

В рамках триьохфазової годівлі до 45 кг використовується корм для відгодівлі першого етапу, потім корм середнього етапу до 80 кг та завершує корм кінцевого етапу.

 

Випробуване розподілення на стандартну серію (з цілю вигідних коштів на корм), супер серію (для максимального результату) та спеціальну серію (з особливою дією) залишається незмінним.

Фактори впливу при відгодівлі свиней

 

Ви хочете отримувати інформацію щодо Agroscoop?
Заповніть будь ласка контактну форму.